«Дебют першокурсників» факультету початкової та мистецької освіти

8 жовтня 2019 року на факультеті початкової та мистецької освіти відбувся конкурс-огляд «Дебют першокурсників».

Захід пройшов у кращих традиціях факультету. Студенти продемонстрували таланти під час виконання пісень, танців, декламування віршів, гри на музичному інструменті, у гумористичних постановках, оригінальному жанрі. Сміх, аплодисменти, захоплення – такі емоції вирували в глядацькій аудиторії.

Виступи оцінювало компетентне журі, яке складалося з представників студентського самоврядування і викладачів. Дебютантів за цікаві та експресивні номери нагородили грамотами в окремих номінаціях.

За результатами конкурсу-огляду яскраву перемогу – І місце – здобула група Х-13Б (куратор – викладач кафедри культурології та мистецької освіти Ольга Мартинів).

На завершення конкурсу студентів привітав декан факультету доцент Іван Кутняк і побажав перемоги на загальноуніверситетському «Дебюті першокурсників».