Дебют першокурсників факультету фізичного виховання

11 жовтня 2016 року в актовому залі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбувся щорічний конкурс художньої творчості студентів-першокурсників “Дебют”.

Студенти першокурсники демонстрували свої таланти у таких номінаціях:

вокальна композиція,

драматична сценка,

хореографічна постановка,

КВН, оригінальний жанр,

декламація вірша,

гра на музичному інструменті.

Журі відзначили високий рівень проведення свята, креативність та талановитість молодого поповнення “спортивної родини”.

Склад журі: викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання Л.В. Михаць, викладач кафедри фізичного виховання М.О. Бадецький, голова профбюро факультету фізичного виховання М. Гурелич, студентський декан факультету фізичного виховання Я. Вовчко, студентський ректор університету Д. Нагай, екс-учасник команди КВН “3D”  В. Костюк.

Наставниками конкурсантів були студенти-старшокурсники факультету фізичного виховання:  М. Верес, Т. Бонь, Р. Данчівський, В. Сидорчук, С. Вікоброда.

Привітали учасників свята команди КВН нашого університету: “Хто з нами”, “Прах Анжели” та “ФіФа”.