Чергова перемога студентів факультету початкової та мистецької освіти

28 квітня 2018 року у місті Хмельницький відбулася Першість західної України IUDE з сучасноі хореографіі “INTISARDANCE – 2018” присвячена Міжнародному дню танцю.

Дрогобицький педагогічний університет на цьому фестивалі представляв Театр сучасного танцю «Імпресія» (факультету початкової та мистецької освіти). Студентський танцювальний колектив, очолюваний викладачем кафедри культурології та мистецької освіти Магдалиною Марушкою, здобув перемогу у 3-х номінаціях: 1) постановка Соntemporary Дорослі – Соло (Марта Мусійчук студентка групи ХХК – 26); 2) Стилізований народний танець Дорослі – Формейшн, Відкрита ліга (хореографічна постановка “Ворожка”); 3) ВТК (cюжетний танець) Дорослі – Формейшн, Відкрита ліга (хореографічна постановка “Вчителька”).

Керівництво університету, факультету початкової та мистецької освіти щиро вітає студентів-хореографів, а також викладача Магдалину Марушку з перемогою та бажає подальших творчих успіхів.