Центр післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки долучився до відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

У рамках двосторонньої угоди про співпрацю між Центром післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка та Дрогобицьким міськрайонним центром зайнятості й з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю 2 грудня 2019 року доцент Галина Лялюк провела психологічний тренінг «Успішне працевлаштування осіб з особливими потребами» для осіб з інвалідністю. Мета заходу – підготовка безробітних осіб з інвалідністю до працевлаштування.

Під час тренінгу Галина Лялюк схарактеризувала основні питання, які турбують цю категорію осіб, а саме: чи можуть вони працювати, де їх потенціал може бути застосований, хто має брати участь у процесі працевлаштування людей з інвалідністю, куди слід звертатися.

Тренінг допоміг розкрити особливості щодо отримання справедливого соціального захисту, а також сприяв тому, щоб в учасників сформувалися навички й уміння успішної інтеграції в суспільстві, слухачі навчилися будувати продуктивні психологічні та соціальні міжособистісних відносин, аналізувати соціально-психологічні ситуації та краще розуміти себе й інших під час спілкування.