»

«Book change» на соціально-гуманітарному факультеті

22 листопада 2018 року на соціально-гуманітарному факультеті відбувся «Book change». Метою заходу стали популяризація художньої літератури, заохочення студентів до читання «живої книги», відкриття «Книжкової шафи», обмін прочитаними книгами та організація дозвілля студентів. В 205 аудиторії зібралися не тільки студенти та викладачі соціально-гуманітарного факультету, але і студенти інших інститутів та факультетів нашого вишу.

У програмі «Book change» відбулося представлення улюблених прочитаних книг студентами. Перед присутніми виступила головний редактор топового львівського видавництва «Старий Лев», поетеса, член АУП та НСПУ, лауреат Міжнародної журналістської премії ім. В. Стуса в галузі поезії Мар’яна Савка. Активно долучилася до проведення заходу голова ГО «Україна – це ти» Наталя Дорошенко, яка люб’язно надала книги для розіграшу та принесла зібрані учасницями громадської організації книги для наповнення «Книжкової шафи».

Заступник декана з виховної роботи доцент Андрій Зимянський провів літературні вікторину та батл. Чудову концертну програму всім присутнім подарували студенти інституту музичного мистецтва Андрій Добрянський, Євген Совяк та Максим Угриновський. Після цього декан соціально-гуманітарного факультету доцент Ігор Гриник урочисто відкрив «Книжкову шафу», де усі бажаючі від тепер мають можливість обмінюватися прочитаними книгами. Ініціатором та модератором заходу виступила студентка групи П-21Б Вероніка Верхоляк.