Благодійний легкоатлетичний пробіг «Я підтримую «Надію»

31 травня 2018 року з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей в рамках рекреаційного фестивалю «СПАРТ» Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка долучився до проведення благодійного легкоатлетичного пробігу «Я підтримую «Надію»», спільно із Дрогобицьким добровільним товариством захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія».
Студенти та викладачі інституту фізичної культури і здоров’я разом із вихованцями товариства «Надія» розпочали свій благодійний пробіг від головного корпусу університету. Ректор професор Надія Скотна та заступник директора інституту фізичної культури і здоров’я з навчальної роботи доцент Наталія Кізло привітали учасників заходу й оголосили символічний старт. Крім того, до вітань долучилася представник товариства захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія».
Захід завершився флешмобом на площі Тараса Шевченка.