»

Благодійна акція студентського самоврядування інституту іноземних мов

День святого Миколая – традиційна пора благочинних акцій, спрямованих на допомогу дітям із неблагополучних сімей, які позбавлені батьківської опіки та сиротам. 24 грудня 2018 року студентське самоврядування інституту іноземних мов також приєдналося до чудової традиції й у переддень католицького Різдва навідалось у дитячий будинок «Оріана», що знаходиться у місті Борислав.

Цій акції передував тривалий збір коштів, за які було придбано фрукти й солодощі, а також – на прохання дирекції сиротинця – канцтовари, засоби особистої гігієни та миючі засоби. Дітлахи надзвичайно зраділи нашим студентам, активно спілкувались і гралися з ними, тому візит гостей перетворив буденний день сиріт на справжнє свято.