Біобібліографічний покажчик бібліотеки – лауреат «Біографічного рейтингу – 2018»!

Приємно відзначити, що біобібліографічні покажчики бібліотеки два роки поспіль входять у Топ-10 найкращих персональних покажчиків України та нагороджені дипломом ІІІ ступеня.

Бібліотека Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка вдруге взяла участь у Всеукраїнському бібліотечному «Біографічному рейтингу – 2018», який започаткувала Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського з нагоди 100-літнього ювілею та 25-ліття Інституту біографічних досліджень.

На рейтинг було подано біобібліографічний покажчик:
Бруно Шульц (1892-1942): біобібліогр. покаж. / уклад. Н.М. Рішаві; редактор С.Ю. Фартушок; рецензент В.В. Меньок; Ґ. Юзефчук; відп. за вип. М.М. Дмитрів; Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Бібліотека. – Дрогобич: РВВ ДДПУ імені Івана Франка, 2018. – 210 с.

Біобібліографічний покажчик увійшов у Топ-10 найкращих персональних покажчиків України за 2018 рік із 71 покажчика, які були представлені у номінації «Персональний покажчик», та нагороджений дипломом ІІІ ступеня.