Біобібліографічний покажчик бібліотеки – лауреат «Біографічного рейтингу – 2017»!

Бібліотека Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка взяла участь у Всеукраїнському бібліотечному «Біографічному рейтингу – 2017», який започаткувала Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського з нагоди 100-літнього ювілею та 25-ліття Інституту біографічних досліджень.

На рейтинг було представлено біобібліографічний покажчик:

Юрій Дрогобич (Котермак): біобібліогр. покажч. / уклад. О. М. Грубяк, редактор С.Ю. Фартушок, відп. за випуск М.М. Дмитрів, ДДПУ ім. Івана Франка, Бібліотека. – Дрогобич: РВВ ДДПУ імені Івана Франка, 2017. – 80 с.

Кращі біографічні видання 2017 р. назвали з числа книг, які увійшли до Топ-10 у чотирьох номінаціях: «Життєпис», «Колективна біографія», «Джерела біографії» та «Біобібліографічний покажчик».

Бібліотека Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка нагороджена дипломом учасника Топ-10 рейтингу та дипломом ІІІ ступеня у номінації «Біобібліографічний покажчик».