Бельгійські студенти розпочали семестрове навчання у Дрогобичі

5 березня 2018 року семестрове навчання в рамках програми Еразмус+ розпочали студенти – майбутні соціальні працівники з Університету прикладних наук ВІВЕС (Бельгія) Шарлот Катуа, Фієн Гімпе та Синтія Квізера.

Упродовж семестру студенти вивчатимуть особливості здійснення соціальної роботи в Україні, познайомляться з діяльністю організацій у сфері надання соціальних послуг різним категоріям населення, проходитимуть практику, проводитимуть наукові дослідження. Навчання студентів здійснюється у рамках співпраці між соціально-гуманітарним факультетом нашого університету, БФ «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ та Реабілітаційним центром «Назарет».

Варто зазначити, що студенти соціально-гуманітарного факультету Ірина Луциків, Христина Кубай та Юлія Рудик на сьогодні також проходять семестрове навчання в Університеті прикладних наук ВІВЕС (Бельгія) за програмою академічної мобільності Еразмус+.