Австрійський учений – Doctor Honoris Causa нашого університету!

15 травня 2019 р. відбулося врочисте засідання вченої ради університету з нагоди вручення диплома Почесного доктора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка керівнику відділу міжнародних зв’язків Віденського педагогічного інституту (Республіка Австрія) доктору Томасу Бауеру.

Державним гімном України відкрито врочисте засідання. Заступник голови вченої ради, проректор з науково-педагогічної роботи доцент Володимир Шаран оголосив ухвалу вченої ради (протокол від 21 березня 2019 р. № 4) про присвоєння почесного звання. Лаудацію на честь Почесного доктора виголосив директор інституту іноземних мов нашого університету професор Володимир Кемінь.

Відтак заступник голови вченої ради доцент Володимир Шаран вручив диплом Почесного доктора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка доктору Томасу Бауеру, привітав його з отриманням високої відзнаки, наголосивши на внеску австрійського вченого у розбудову тісної співпраці між Дрогобицьким педагогічним університетом та Віденським педагогічним інститутом. Наш уславлений народний хор «Гаудеамус» під керівництвом професора Степана Дацюка вшанував цей акт блискучим виконанням величного гімну академічної спільноти «Гаудеамус».

Опісля почесний доктор Томас Бауер виступив з інавгураційною лекцією на тему «Міжнародна академічна мобільність». Зі здобуттям високого титулу Doctor Honoris Causa Томаса Бауера привітали директор Австрійської бібліотеки нашого університету доцент Ярослав Лопушанський та члени австрійської делегації, яка бере участь у Днях Австрії у Дрогобичі.

Завершилося урочисте засідання вченої ради під звуки гімну нашого університету «Слався Дрогобича університет…».