«Археологічна виставка» на історичному факультеті

Упродовж серпня і до середини вересня 2021 року на історичному факультеті тривала виставка стендових матеріалів «Городище Хотинець – західні ворота Скіфії», які містили цікаву й актуальну інформацію про археологічні дослідження на території села Хотинець поблизу міста Радимно (Республіка Польща). Ці археологічні дослідження уже декілька років поспіль проводяться під керівництвом ректора Жешувського університету, доктора габілітованого, професора Сильвестра Чопека, котрий нещодавно став почесним доктором Дрогобицького університету.

Викладачі, аспіранти, студенти історичного факультету, а також інших факультетів та навчально-наукових інститутів Дрогобицького університету мали нагоду оглянути 24 інформаційні стенди, які українською та англійською мовою «розповідали» про найбільш вагомі результати досліджень, містили відповідні ілюстрації.

Наголосимо, що здійснені у Хотинці відкриття справді унікальні, оскільки змінюють уявлення про ареал розселення скіфів. За час проведення виставки її відвідали приблизно 520 осіб.