Андріївські вечорниці на біолого-природничому факультеті

12 грудня 2017 року на біолого-природничому факультеті відбулося свято «Андріївські вечорниці», модераторам якого виступила куратор групи БХ-31Б Ярослава Павлишак. Долучилися до заходу студенти груп БХ-31Б, ГБ-24Б, Б-21Б та Е-33Б.

Всі учасники свята виступали в національних строях, дівчата вражали своїми дзвінкими голосами, а парубоцький спів їх доповнював. Вечорниці проходили в гостинній українській оселі, де всіх зустрічала щедра господиня. Присутні студенти мали нагоду дізнатися свою долю, долучившись до традиційного «ворожіння». Щоб визначити, хто швидше вийде заміж, дівчата складали свої чоботи до порога, щоб дізнатися ім’я свого судженого – котили колечко до імен хлопців тощо. Парубки того вечора також долучилися до всіх обрядів та звичаїв, розповідали різноманітні історії, небилиці, співали пісні і залицялися до дівчат.

На завершення свята дівчата частували всіх гостей смачними пампушками та спільно виконали колядку.