»

Актуальні зустрічі в інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

Навіть у непрості виборчо-пандемічні часи інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій не проходить повз можливість поспілкуватися з цікавими людьми. 8 жовтня 2020 року студенти та викладачі мали унікальну можливість зустрітися з людьми, що цікавляться студентами не як виборцями, а як майбутніми колегами-вчителями. Нашими гостями були очільниця освітнього проєкту #ThinkGlobal Lviv Надія Дубченко та HR Manager Оксана Судомир.

Розмова вийшла по-математичному змістовною та цікавою. Була представлена концепція роботи з учнями, що успішно реалізується у 25 приватних школах України. Серед багатьох цікавинок хотілося б відзначити поділ праці між власне вчителем та іншими педагогічними працівниками (ментором, тьютором…), кожен з яких має свою сферу діяльності; неформальна практична спрямованість математичних задач; величезний вибір гуртків; робота з проєктами, що вимагають виходити за рамки однієї навчальної дисципліни. Особливо студентів зацікавило те, що мережа шкіл ThinkGlobal розширюється і зацікавлена в нових вчителях різних спеціальностей, готова пропонувати конкурентну заробітну плату.

Дуже вдалим та цікавим був стиль викладу, у студентів та викладачів виникло багато запитань, що плавно перейшли у конструктивну дискусію. З’явилися також нові ідеї для удосконалення студентських освітніх програм відповідно до вимог сучасності.

Бажаємо успіхів #ThinkGlobal Lviv та сподіваємося на цікаву взаємовигідну співпрацю.