Вітаємо Надію Скотну з призначенням на посаду ректора

IMG_0074(sm)

Міністерство науки і освіти України наказом від 7 липня 2016 року № 293-К, призначило Скотну Надію Володимирівну, доктора філософських наук, професора, ректором Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з 8 липня 2016 року по 7 липня 2021 року, строком на п’ять років, як обрану за конкурсом, відповідно до статті 42 Закону України “Про вищу освіту”.

Шановна, Надіє Володимирівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого призначення на високу і відповідальну посаду – ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Сьогодні Ви, шановна Надіє Володимирівно, визнаний лідер усього університетського колективу – від студента до професора. Впевнені, що своє призначення Ви сприймаєте як вияв великої довіри і водночас велику відповідальність за тих, хто працює і вчиться поряд з Вами. Ми переконані, що Ви – ректор – професіонал, новатор, прагматик, реаліст, якому добре відомі не лише досягнення, але й проблеми освітян, і трохи романтик, окрилений надією й упевненістю на достойне майбутнє очолюваного Вами колективу.

Нехай Ваша повсякденна нелегка діяльність на вкрай відповідальній посаді буде щедрою на нові ідеї, відкриття, мудрі й далекоглядні рішення, які допоможуть виконати поставленні завдання й здійснити задумані плани в ім’я розбудови української освіти.

Нехай дружні привітання додадуть Вам життєвої наснаги, а людська шана буде подякою за плідну працю.

З повагою – колектив науково-педагогічних працівників,

співробітників та студентів

Дрогобицького державного педагогічного