203-я річниця від дня народження Тараса Шевченка

9 березня 2017 року відбулося урочисте покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасові Шевченку з нагоди 203-ї річниці від його дня народження, в якому взяли участь представники міської та районної влади, громадських організацій, загальноосвітніх шкіл, а також викладачі та студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Розпочав урочистості молебень, який відправив капелан отець Ігор Цмоканич. На заході виступили: міський голова Дрогобича Тарас Кучма, голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора, чоловічий хор «Бескид», почесний громадянин Дрогобича професор Омелян Вишневський. Прозвучали поезії Кобзаря у виконанні учнівської та студентської молоді Дрогобича.

Завершився захід виконанням Державного Гімну України.