20-22 вересня 2021 року відбудуться вибори представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора

20 вересня 2021 року з 09.00 до 15.00 в аудиторії № 30 корпусу № 1 (головний корпус, вул. Івана Франка, 24, м. Дрогобич) відбудуться вибори представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (група №1). Видача бюлетеня для голосування здійснюватиметься за умови пред’явлення виборцем документа, що посвідчує особу.

21 вересня 2021 року з 09.00 до 15.00 в аудиторії № 30 корпусу № 1 (головний корпус, вул. Івана Франка, 24, м. Дрогобич) відбудуться вибори представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (група №2). Видача бюлетеня для голосування здійснюватиметься за умови пред’явлення виборцем документа, що посвідчує особу.

22 вересня 2021 року з 09.00 до 15.00 в аудиторії № 30 корпусу № 1 (головний корпус, вул. Івана Франка, 24, м. Дрогобич) відбудуться вибори представників з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах ректора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (група №3). Видача бюлетеня для голосування здійснюватиметься за умови пред’явлення виборцем документа, що посвідчує особу.

Протиепідемічні заходи під час проведення виборів