Вручення дипломів випускникам денної та заочної форм навчання Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки.

16 липня 2018 року в головному корпусі університету відбулася урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів випускникам денної та заочної форм навчання Центру післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки.
267 випускників Центру ПОДП, які здобули другу вищу освіту за спеціальностями «Дошкільна освіта» (денна та заочна форми навчання), «Початкова освіта», «Мова і література (польська)», «Мова і література (англійська)», «Українська мова і література», «Історія», «Інформатика», «Практична психологія», «Математика», «Соціальна педагогіка», «Технологічна освіта» отримали диплом спеціаліста.
До випускників із вітальним словом звернулася директор Центру доцент Світлана Гірняк.
Після вручення дипломів випускники зробили спільне фото на згадку.