Урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам соціально-гуманітарного факультету

1 березня 2018 року в актовій залі університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам соціально-гуманітарного факультету.
З напутнім словом перед випускниками виступила ректор професор Надія Скотна. Випускників привітала завідувач кафедри практичної психології Валентина Стець. Заступники декана Орест Гук та Андрій Зимянський відзначили подяками найсумлінніших та найактивніших. Дипломи вручав декан Ігор Гриник та представники студентського самоврядування – Тетяна Особа та Злата Ковач.
Концертно-привітальну програму представили переможці вокального конкурсу «Шанс 2017» Ірина Навроцька та Юрій Сімонов, спортивно-танцювальний клуб «Мерінга» під керівництвом Лілії Хлонь, майстер спорту з хортингу Валентина Крощук, команда КВН «Галюцинації». Ведучими заходу були Андрій Грабинський та Марія Мікало.