Меню

«

»

16 січня делегація

16 січня делегація Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка на чолі з ректором Надією Скотною, у складі проректора з наукової роботи Миколи Пантюка, декана факультету початкової освіти Івана Кутняка, заступника директора інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Павла Скотного взяли участь у робочому засіданні Східноєвропейської мережі університетів за участі ректорів, проректорів та науковців закордонних і вітчизняних вишів, що відбулося у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.
Серед пріоритетів діяльності мережі є написання спільних грантів за такими напрямами: 1) математика, інформатика, біотехнологія; 2) психологія, педагогіка, соціологія, політологія; 3) гуманітарні науки (вивчення мов – англійської, польської української); 4) право й адміністрація, а також реалізація програми «Подвійні дипломи»; обмін студентами і викладачами (наприклад, Літня школа).
У ході засідання визначено місце і дату наступної зустрічі координаторів Східноєвропейської мережі університетів. Відбудеться вона 12 лютого 2015 року в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка. Там буде обговорено напрям написання гранта і процедуру подання документів для участі в програмі «Еразмус+».

16 січня делегація