ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2018 року.
У якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: “Топ-200 Україна”“Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.
Отриманий узагальнений рейтинг підсумовує рейтингові місця вузів за версією “Топ-200 Україна”, “Scopus” та “Бал ЗНО на контракт”.

Наш університет увійшов у 10-ку кращих педагогічних вишів України і посів почесне 6-е місце.

У консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2018 р. ми вибороли 106-е місце з-поміж 237 вишів.

За даними наукометричної бази даних SciVerse Scopus ДДПУ імені Івана Франка посів 60-ту сходинку серед 162 університетів України*.

* За матеріалами інформаційного порталу osvita.ua (http://osvita.ua/vnz/rating/51741/)

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ УНІВЕРСИТЕТУ З БЛИСКУЧОЮ ПЕРЕМОГОЮ!