Науково-методичний семінар «90-ті роковини Голодомору 1932−1933 років»

22 листопада на кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти відбувся науково-методичний семінар «90-ті роковини Голодомору 1932−1933 років». У роботі семінару взяли участь науково-педагогічні працівники цієї кафедри, студенти груп АН – 31Б, АФ – 32Б, АП – 33Б, НА – 34Б, П – 14Б . Модераторкою семінару виступила ст. викл. Оксана Яців. З вітальним словом звернулась завідувачка кафедри проф. Тетяна Пантюк, зазначивши, що Голодомор – це геноцид української нації, вчинений, щоб упокорити українців, остаточно ліквідувати український супротив тогочасному режиму та спроби побудови самостійної, незалежної держави. Цікавим і пізнавальним був перегляд відеофільму про американського історика Джеймса Мейса, автора ідеї запалювати свічку у вікні в день роковин Голодомору. Студенти читали вірші, озвучували свідчення людей, які вижили у страшні 1932−1933 роки, презентували фотографії пам’ятників, меморіалів жертвам Голодомору.

Хай же пам’ять про всіх невинно вбитих згуртує нас, дасть нам силу для зміцнення нашої держави – України!