«День українського баяна та акордеона» у Дрогобичі

28 березня 2019 року в університеті відбувся концерт у рамках VII Всеукраїнського фестивалю «День українського баяна та акордеона», який традиційно проводиться в кінці березня навчальними закладами та концертними організаціями України. Серед засновників – композитор Володимир Рунчак (Київ), Національна Всеукраїнська музична спілка й Асоціація баяністів та акордеоністів України.

У цьогорічному концертному марафоні Дрогобича взяли участь:

• учні та викладачі початкових мистецьких навчальних закладів Борислава (Максим Костик), Дашави (інструментальний ансамбль «AKKOLAD», Максим Новак, Юлія Михайлів, викладач Ігор Куртий), Радехова (викладач Микола Близнюк) та Перемишлян (викладач Іван Медвідь);
  • студенти музичного коледжу ім. В. Барвінського (Володимир Орос, Максим Медвідь, Уляна Гужан);
  • студенти (Микола Дутко, Іван Собіль, Роман Дидик, Мар’яна Когут) і старші викладачі Валерій Шафета та Андрій Боженский інституту музичного мистецтва нашого університету.

В програмі прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів, обробки українських народних пісень.

Музикознавчий супровід концерту здійснив доцент Богдан Пиц, а його незмінним організатором виступив доцент Андрій Душний.