День вишиванки на факультеті початкової та мистецької освіти

У рамках цьогорічного Дня вишиванки 16 травня 2019 року студенти факультету початкової та мистецької освіти разом із старшим викладачем кафедри педагогіки та методики  початкової освіти Галиною Шубак підготували виставку-інсталяцію «Вишивана моя Україна!». Завдяки цьому заходу ми ще раз переконались, що вишиванка є особливою і винятково важливою частиною невичерпної  спадщини  українського  народу. Студенти і викладачі факультету у цей день одягнули вишиванки, які є не тільки оберегом і генетичним кодом українців, а й символом краси, молодості.

Історія української вишиванки – це історія українського народу. З вишиванки, як з книги, можна прочитати, якими талановитими були і є українці, якими гарними  господарями та майстрами, як бідували, коли Україну захоплювали чи намагалися зруйнувати, чи коли знищували нашу культуру і сам ген українства. Вишиванка – це символ, який єднає українців і презентує Україну у світі.