Меню

«

»

І загальноуніверситетська інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

22 лютого в актовому залі головного корпусу університету пройшов відбірковий етап І загальноуніверситетської інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Організували гру члени Наукового товариства студентів та аспірантів імені проф. Василя Надім′янова.

Шляхом жеребкування 9 команд були поділені на три групи:

  • біологічний факультет, інститут музичного мистецтва, інститут іноземних мов;
  • інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, історичний факультет, факультет педагогічної та мистецької освіти;
  • соціально-гуманітарний факультет, філологічний факультет, факультет фізичного виховання.

Проректор із наукової роботи проф. Микола Пантюк привітав присутніх із початком проведення інтелектуальних ігор в університеті, розповів про наукові досягнення наших студентів та побажав учасникам активності, успішної гри, перемоги, а суддям – об′єктивності. Правила гри оголосив ведучий – голова Наукового товариства студентів та аспірантів імені проф. Василя Надім′янова Володимир Петриків.

Проф. М. Пантюк вітає учасників загальноуніверситетської інтелектуальної гри

Проф. М. Пантюк вітає учасників загальноуніверситетської інтелектуальної гри

До фіналу пройшли команди філологічного факультету та інституту іноземних мов. Третього фіналіста буде обрано серед команд соціально-гуманітарного факультету, інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій та факультету фізичного виховання шляхом другого півфінального відбору, оскільки ці команди у відбірковому турі набрали однакову кількість балів.

Організатори заходу запрошують всіх бажаючих на фінальну гру, яка відбудеться 1 березня в актовому залі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій о 14.15 год.