Меню

«

»

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів та молодих вчених „Актуальні проблеми дошкільної освіти

21 квітня 2016 року відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція для студентів та молодих вчених „Актуальні проблеми дошкільної освіти (Перспективи, інновації, розвиток)” на базі факультету дошкільної освіти Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка. Тема конференції: „Сучасне дошкілля у контексті інтеграції до європейського освітнього простору”.

Конференція проводилася у форматі вебінару, до якої були залучені студенти різних міст: Бердянська, Прилук, Глухова, Рівне, Дрогобича та ін. Студенти III курсу спеціальності „Дошкільна освіта” соціально-гуманітарного факультету ДДПУ імені Івана Франка (Віталія Галів та Христина Онім) на чолі з науковим керівником кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Віолети Городиської взяли участь у вебінарі (інтернет-конференції), яка проходила в прямому ефірі

Інформацію можна подивитися в форматі you tube : https://www.youtube.com/watch?v=vxR4O9cVEqU

Теми доповідей cтудентів: „Теоретичні основи гуманістичного виховання дітей дошкільного віку” (В. Галів) та „Сенсорне виховання дітей старшого дошкільного віку в педагогічній спадщині В.О. Сухомлинського” (Х.Онім). Студентами висловлювалися сутнісні бачення як науковців, так і доводилися власні трактування вищезазначених проблематик.