Меню

«

»

Іванна Дрозд – переможець

Вітаємо студентку VІ курсу біологічного факультету (спеціальність 8.04010201 Біологія, група Б-61) Дрозд Іванну Михайлівну – переможця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2013/2014 н.р. за галуззю „Біологічні науки” (диплом І ступеня) та її наукового керівника доц. Галину Клепач з перемогою.

Тема наукової роботи: „Дослідження вмісту фотосинтезуючих пігментів у рослинах, вирощених на рекультивованих субстратах відвалів Бориславського озокеритового родовища”. Науковий керівник: доцент кафедри біології та хімії, кандидат біологічних наук Клепач Галина Миколаївна. Дана робота виконана на базі лабораторії експериментальної біології кафедри біології та хімії ДДПУ імені Івана Франка в рамках Проекту Європейського Союзу „Інтеграція наукових середовищ польсько-української прикордонної території” (2013-2015 рр.).

Підсумкова науково-практична конференція всеукраїнського конкурсу наукових робіт проходила 12-14 березня 2014 року  в Запорізькому національному університеті. В програмі конкурсу було представлено 52 студентські наукові роботи з різних вищих навчальних закладів України.

Іванна Дрозд – переможець