Меню

«

»

Шевченківські читання

9 березня 2016 р. на соціально-гуманітарному факультеті відбувся конкурс „Шевченківські читання”. Цікавими сторінками з біографії Т. Шевченка вразили ведучі доц. А. Зимянський та студентка 3 курсу У. Барило.

Студенти та викладачі із захопленням слухали виконання творів Т.Шевченка: уривок з поеми «Наймичка» (О. Хрунь, П-11), поезії «До Основ’яненка» (К. Гамків, ДО-14), «Сон» (К. Смеречак, ДО-25), «Лілея» (Н. Андрусечко, ДО-24), «Розрита могила» (І. Словак, СП-23), «Хіба самому написати» (І. Кубинець, СП-43), «Доля» (І. Зубрицький, ст. викл. каф. соціальної педагогіки та корекційної освіти), «Заповіт» (Г. Намачинська, викл. каф. практичної психології).

Студенти факультету І. Навроцька та У. Барило подарували слухачам ліричні пісні на слова Кобзаря. Відеопрезентацію життя та творчості Т. Шевченка демонстрував глядачам викл. Д. Цекот.

Переможцем у конкурсі читців з поезією «Тополя» стала студентка третього курсу І. Гопшта та доц. кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти О. Гевко, яка виконала пісню на слова Т.Шевченка «По діброві вітер віє».