Меню

«

»

ХХIV загальноуніверситетський фестиваль команд КВН

30 – 31 березня у Народному домі ім. І. Франка відбувся ХХIV загальноуніверситетський фестиваль команд КВН, який організував профком студентів. Два дні глядачі насолоджувалися чудовими жартами, співом та акторською грою 9 команд, які представляли інститути та факультети нашого навчального закладу.

Найбільшою несподіванкою та приємним сюрпризом був виступ команди філологічного факультету «Майже матріархат», яка після 16-ти річної перерви повернулася до участі у фестивалі. До фіналу потрапили п’ять команд: «Інфаркт» (інститут іноземних мов), «3D» (інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій), «Фізматівська шпана» (інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій), «ФІФА» (факультет фізичного виховання), «Галюцинації» (соціально-гуманітарний факультет).

12 травня суперники зустрінуться на сцені Народного дому імені І. Франка, щоб здобути перемогу. Профком студентів запрошує університетську спільноту завітати цього дня на свято сміху, гарного настрою та підтримати свої команди.