Меню

«

»

Участь у Британській програмі триває

10 – 11 травня 2016 року завідувач кафедри правознавства, соціології та політології професор Світлана Щудло та викладач кафедри практичної психології Лілія Вовк як члени університетської команди, що є учасником Програми розвитку лідерського потенціалу у вищій освіті України, пройшли інтенсивний дводенний тренінговий модуль із формування лідерських навичок. Ця програма розроблена для українських університетів британською Фундацією лідерства у вищій освіті і реалізована у тренінговому форматі для учасників із дванадцяти українських університетів на базі Президент-готелю у Києві.

У межах тренінгової програми викладачі нашого університету змогли проаналізувати власну лідерську ідентичність, розглянути принципи автентичного лідерства в контексті реформ в українській вищій освіті, попрактикувати модель коучингу. Наступний (уже третій етап) пройде у червні в Одесі.

Презентація результатів тренінгу та Програми відбулася 12 травня 2016 року в Дрогобицькому виші у межах ХІІІ Міжнародної наукової конференції «Молодіжна політика: проблеми та перспективи». Учасником заходу був координатор університетської команди Сергій Курбатов (завідувач відділу лідерства та інституційного розвитку вищої освіти Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України).