Меню

«

»

Урочисте засідання вченої ради

112 квітня 2016 року в актовому залі головного корпусу університету відбулося урочисте засідання вченої ради з нагоди присвоєння звання відомому польському диригенту, громадському діячеві, музикологу, професорові, проректору з дидактичних та студентських справ Університету імені Яна Кохановського в місті Кельце (Польща) Янушові Крулю почесного доктора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Відкрила засідання вченої ради ректор, професор Надія Скотна. Слово на пошану номінанта виголосив директор інституту музичного мистецтва, професор Степан Дацюк, розповідаючи про основні віхи його життя та науково-мистецький доробок.

Професор Януш Круль щиро подякував за відзнаку, наголосивши на її вагомості, та вручив дипломи переможців конкурсу диригентів студентам інституту музичного мистецтва.

На завершення старший викладач кафедри методики музичного виховання і диригування Лілія Кобільник виконала пісню на слова Віслави Шимборської «Серце ластівки » та подарувала номінанту авторську платівку з однойменною назвою.