Меню

«

»

Творчі будні майбутніх учителів трудового навчання та технологій

Студентка Лілія Псарук навчає ученицю виготовляти ляльку-мотанку

Студентка Лілія Псарук навчає
ученицю виготовляти ляльку-мотанку

Упродовж лютого-березня 2016 року студенти 3 курсу інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, що навчаються за напрямом підготовки „Технологічна освіта”, проходили практику у позашкільному навчальному закладі – Дрогобицькому Палаці дитячої та юнацької творчості. Під час практики вивчали особливості організації творчої діяльності школярів у позаурочний час, проводили заняття у гуртках з різних видів декоративно-ужиткового мистецтва, виготовили власними руками і подарували навчальному закладу міні-верстат для ткацтва.

Своєрідним заліковим підсумком педагогічної практики стало проведення „Свята Юних Майстрів”, для якого студенти підготували цікавий сценарій, вибрали костюми, організували виставку власних робіт, провели низку майстер-класів: „Лялька в українському одязі”, „Театр мод”, „Берегиня”, „Тканий оберіг” тощо.

Викладачі кафедри методики трудового і професійного навчання та декоративно-ужиткового мистецтва, керівники гуртків й адміністрація Дрогобицького Палацу дитячої та юнацької творчості високо оцінили активність, ентузіазм, креативність наших студентів.