Меню

«

»

Співпраця кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти з дошкільним навчальним закладом Львова за методикою М. Монтессорі

20 жовтня 2015 року студенти соціально-гуманітарного факультету спеціальності „Дошкільна освіта” відвідали НВК садок-школа „Любисток” у м. Львів.

Метою поїздки було ознайомлення студентів з унікальною і чи не єдиною у Львові дошкільною освітньою установою, котра працює за системою італійського педагога Марії Монтессорі. Цей захід дав можливість студентам ознайомитися з передовим досвідом кваліфікованих фахівців, котрі стажувалися у Німеччині. Майбутні дошкільні педагоги були присутніми на відкритих заняттях у різновікових групах „Любистка”, оглянули багатий дидактичний та роздатковий матеріал, з’ясували оригінальний вплив зон сенсорної кімнати, представленої на фото.

У кімнаті сенсорного виховання майбутні педагоги ознайомилися з найсучаснішим терапевтичним обладнанням: зоряне панно для вивчення астрономічних явищ; світлодіодні лампи для розвитку тактильних відчуттів; пластмасовий басейн з імітованим

Співпраця кафедри загальної педагогіки 1

Співпраця кафедри загальної педагогіки 2відчуттям води, належним освітленням та пластмасовими м’ячиками у формі кулачка дитини для розвитку моторики рук, кисті, пальців; зона т. зв. „космічного виховання”; доріжки “Гофр” із розворотом на “13” із метою подолання клишоногості; пеньочки різної товщини та наповнення, обшиті кольоровим шкіряним матеріалом (для вироблення рівноваги); килимки, що клеяться; релаксаційні крісла-пуфи; м’які дерматиновий стіл і крісла для ігор та насамкінець душ для очищення від негативної енергетики.

Співпраця кафедри загальної педагогіки 3

Співпраця кафедри загальної педагогіки 4

У Львівському ДНЗ „Любисток” вихователі ефективно використовують розмаїтий, цікавий „Монтессорі-матеріал”, що дає можливість нашим студентам не лише теоретично сприймати, а й апробувати його у майбутній педагогічній практиці.