Меню

«

»

Співпраця Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Міністерства освіти і науки України та Державного концерну «УкрОборонПром»

12 лютого 2016 року в НУ ‘‘Львівська політехніка’’ відбулася спільна нарада представників Міністерства освіти і науки, Державного концерну ‘‘УкрОборонПром’’, вищих навчальних закладів та наукових установ західного регіону. Її учасниками були науковці нашого університету: проректор з наукової роботи, професор Пантюк М.П., професор Пелещак Р.М., доцент Гадзаман І.В.

Вступним словом нараду науковців та представників оборонного комплексу відкрили заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха та заступник генерального директора ‘‘УкрОборонПром’’ Юрій Пащенко.

Відбулося підписання Меморандуму між ‘‘УкрОборонПром’’ та низкою вищих навчальних закладів і наукових установ. Сторони домовилися, зокрема, про співпрацю у сфері підготовки кадрів для підприємств концерну. Передбачено також модернізацію навчальних програм ВНЗ, організацію стажування та навчальної практики студентів на підприємствах ‘‘УкрОборонПром’’, залучення фахівців концерну до визначення тематики курсових та дипломних робіт студентів.

У Меморандумі йдеться і про організацію взаємодії підприємств концерну з освітніми та науковими закладами під час виконання науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, інших проектів з оборонної тематики.

За результатами аналізу перспективної співпраці з підприємствами ‘‘УкрОборонПром’’ науковцями університету для спільного погодження подано актуальні пропозиції.

Детальніша інформація розміщена на Web-сайті університету за посиланням

http://dspu.edu.ua/?page_id=5207.