Меню

«

»

Свято Миколая

Профком студентів та рада студентського самоврядування університету організували благодійну акцію до дня Св. Миколая під назвою „Допоможи дітям сиротам”. На зібрані кошти у сумі 5217 гр. були закуплені спортінвентар, книжки, іграшки і передані вихованцям дитячого будинку „Оранта” у Дрогобичі та школи-інтернату в Самборі.
Свято Миколая 1  ***

19 грудня 2014 р. група ІП-41 підготувала традиційне для факультету свято Св. Миколая. Цей захід студенти готували як творчий проект – звіт після проходження педагогічної практики. Учасники дійства під керівництвом заступника декана історичного факультету доц. Білої С.Я. привітали усіх студентів та викладачів факультету, деканат соціально-гуманітарного факультету, ректора Н.В. Скотну, проректорів з педагогічної та наукової роботи Ю.Л. Кишакевича та М.П. Пантюка, вченого секретаря вченої ради університету М.Д. Галіва. Свято Миколая 2

***

18 грудня 2014 року у Народному домі студенти першого курсу факультету фізичного виховання привітали зі святом Миколая дітей Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія». Діти порадували співом пісень про Миколая та читанням віршів. Наприкінці свята усі діти отримали від студентів солодощі та книжечки.

Свято Миколая 3