Меню

«

»

Реалізація Міжнародного проекту «НІЗ (неінфекційні захворювання): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні»

Доповідає викладач Оксана Лупак  у рамках проекту НІЗ на базі ДДПЛ

Доповідає викладач Оксана Лупак у рамках проекту НІЗ на базі ДДПЛ

7 квітня 2016 року у Всесвітній день здоров’я і в рамках проекту «НІЗ (неінфекційні захворювання): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» викладачі та студенти біологічного факультету провели заходи у навчальних закладах Дрогобича та Борислава, спрямовані на боротьбу з основною четвіркою факторів ризику неінфекційних захворювань (тютюнопаління, зловживання алкоголем, нездорове харчування, низька фізична активність).

Викладач кафедри анатомії, фізіології та валеології Оксана Лупак провела інформаційну годину для учнів Дрогобицького професійного політехнічного ліцею із попередження неінфекційних захворювань. Слухачам пояснили такі поняття: «девіантна поведінка підлітків», «наркоманія та її признаки», «алкогольна залежність», «формування здорового  способу життя».

Студентки IV курсу біологічного факультету Ольга Войтків та Ірина Решетова під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри біології та хімії Григорія Коссака провели лекцію для учнів 9 – 11 класів у ЗОШ № 4 І – ІІ ступенів (м. Дрогобич). Згодом учні відповіли на запитання, підсумували інформацію про шкідливий вплив наркотиків на життя і розвиток людини, отримали інформаційно-просвітницький матеріал.

Студентки IV курсу біологічного факультету Лідія Білінська, Уляна Галайко та Василина Ярошович під керівництвом кандидата хімічних наук, доцента кафедри біології та хімії Ірини Брюховецької провели захід у вигляді бесіди в ЗОШ № 5 І – ІІ ступенів (м. Борислав). Обговорили шкідливість спиртних напоїв, загрозу від куріння та наркотичних речовин.