Меню

«

»

Проведення заходів по проекту „НІЗ (неінфекційні захворювання): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні”

22 квітня 2016 року в рамках Проекту „НІЗ (неінфекційні захворювання): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні” у навчальних закладах ЗОШ № 1 (м. Дрогобич) та ЗОШ № 2 (м. Новий-Розділ) відбулися заходи, спрямовані на боротьбу з основ­ною четвіркою факторів ризику неінфекційних захворювань – тютюнопаління, зловживанням алкоголем, нездоровим харчуванням та низькою фізичною активністю.

У загальноосвітній школі № 1 (м. Дрогобич) студенти IV курсу біологічного факультету Лідія Білінська,  Уляна Галайко та Дмитро Здендяк під керівництвом доцента кафедри біології та хімії Григорія Коссака провели лекцію-презентацію для учнів 9 класів.

Слухачі зробили певні висновки про шкідливий вплив наркотиків на життя і розвиток людини, алкогольну залежність та отримали агітаційний матеріал „Здоровим бути модно”.

У загальноосвітній школі № 2 (м. Новий-Розділ) студентка ІІІ курсу біологічного факультету Юлія Попович провела інформаційну годину „Попередження неінфекційних захворювань” за допомогою мультимедійних засобів для учнів 9 класів.  Наголосила про згубний вплив вживання спиртних напоїв на організм людини, загрозу від куріння та вживання наркотичних засобів. Учнів вразила сумна статистика, смертні випадки в усьому світі, які викликані неінфекційними захворюваннями. Слухачі отримали інформаційні буклети з даної проблематики.

Юлія Попович під час презентації у школі м. Нового-Розділу

Юлія Попович під час презентації у школі м. Нового-Розділу

Лідія Білінська у ЗОШ № 1 м.Дрогобич

Лідія Білінська у ЗОШ № 1 м.Дрогобич