Меню

«

»

Паломництво академічних осередків Дрогобича до кафедрального храму Пресвятої Трійці

DSC_00147 квітня 2016 року на свято Благовіщення академічні осередки м. Дрогобича прибули на Божественну Літургію до катедрального храму Пресвятої Трійці та отримали повний відпуст із нагоди Року Божого Милосердя.

Ініціатором відпустового паломництва був студентський капелан Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. В урочистості взяли участь ректор професор Надія Скотна, проректори, викладачі, працівники та студенти університету. Також  на богослужінні були присутні дирекція, викладачі і студенти дрогобицьких коледжів та училищ.

Святу Літургію очолив капелан нашого університету о. Олег Кекош, у присутності настоятеля катедрального храму Пресвятої Трійці о. Тараса Гарасимчука,  студентських капеланів Дрогобича о. Євгена Макогона, о. Петра Сюська та інших духівників. Святу Літургію співав хор «Гаудеамус» під керівництвом декана інституту музичного мистецтва, професора Степана Дацюка. Згодом усі процесійно зробили хід з іконою Богородиці, приступили до мирування, отримали ювілейні іконки та з піднесеним духовним настроєм повернулися до своїх домівок.