Меню

«

»

Обласний чемпіонат з брейн-рингу

 

26 листопада у Дрогобицькому педагогічному університеті під егідою Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної Малої академії наук відбувся обласний чемпіонат з брейн-рингу. Ініціаторами проведення цього свята молодості, енергійності та інтелекту четвертий раз поспіль виступають ректорат Дрогобицького державного педагогічного університету та дирекція Дрогобицького педагогічного ліцею.

До нашого міста прибули 20 команд школярів. Зразу трьома командами була представлена СЗШ № 50 ім. А.Макаренка м. Львова, по дві команди на турнір делегували Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді, Бориславська державна гімназія, Дрогобицька ЗОШ №4, Стрийське міське наукове товариство та Турківський район. Стрийський район представляли команди Гірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів та НВК «Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ». З Старосамбірського району прибули команди Старосолянського НВК та Стрільбицької ЗСШ І-ІІІ ступенів, з Дрогобицького – Рихтицької СЗШ та Лішнянського НВК. Місто Пустомити представляла команда ЗОШ №1.

Перед початком змагань до учасників звернувся капелан ліцею о. С. Угрин, проректор з науково-педагогічної роботи Дрогобицького педуніверситету В. Шаран, проф. В. Бойчук.

Учасники змагалися у двох вікових групах: середній (7-9класи) та старшій (10-11). Упродовж шести годин юні інтелектуали в упертій боротьбі виявляли сильнішого. У підсумку в середній групі призерами стали учні СЗШ №50 міста Львова (ІІ місце) та Бориславської гімназії (ІІІ місце), а перемогу заслужено святкували учні Турківського НВК Дудурич Марина, Ланк Христина, Мельник Владислав, Петришак Христина, Ільницький Святослав та Бринь Еріка. Керівник команди – Ірина Володиирівна Дец.

У старшій віковій групі третє місце виборола команда Пустомитівської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів. А за право бути першим боролися представники Стрийщини та Старосамбірщини. В результаті перемога дісталася команді Стрільбицької ЗСШ І-ІІІ ступенів у складі Блажко Тараса, Васьківа Назара, Марусяк Вікторії, Енузевич Христини, Чир Марії та Козар Ліліани, керівник команди – Янів Ірина Василівна. Учні Конюхівського ЗНЗ І-ІІІ ступенів стали другими.

Завдяки організаторам та спонсорам турніру усі учасники отримали сувеніри, а переможцям дісталися грамоти Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації та цінні призи від Малої академії наук: USB флеш-накопичувачі, органайзери та набори ручок.

Для учасників турніру дирекція Інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького педуніверситету організувала екскурсію до фізичних та астрономічної лабораторій, де діти стали очевидцями фізичних експериментів, з цікавістю юні таланти слухали розповіді про славну історію франкового вузу.