Меню

«

»

Наші науковці

Впродовж 10–15 березня 2014 року Світлана Щудло, завідувач кафедри правознавства, соціології та політології,  взяла участь у 58 конференції CIES 2014, яка відбулася у Торонто в Канаді. Це – щорічний науковий форум з проблем освіти, який проводиться  міжнародною організацією «Товариство порівняльної та міжнародної освіти» і є помітною подією у науковому середовищі Американського континенту. Цьогоріч він організовувася за підтримки Торонтського університету та об’єднав понад 2000 учасників з усіх континентів. Впродовж шести робочих днів відбулося понад 650 пленарних та секційних засідань, круглих столів, стендових презентацій, майстер-класів, виставок тощо.

Світлана Щудло була запрошена до участі у конференції Фондом Відкритого суспільства для представлення дослідницьких  результатів з  проблем трансформації освіти у країнах пострадянського простору. До участі у груповій панелі «Приватизація та середня освіта в пострадянських країнах» організатори конференції запросили авторів статей, серед яких і С. Щудло, авторитетного американського журналу «Європейська освіта», а саме його спеціального тематичного випуску, присвяченого проблемам приватизації, маркетизації та комерціалізації освіти в пострадянських країнах. На конференції С. Щудло спільно з докторантом Торонтського університету С. Ковальчуком представили виступ на тему «Зміна ролей директорів шкіл в умовах приватизації середньої освіти: погляд з України». За час перебування у Торонто, С. Щудло познайомилася з системою освіти Канади, навчальним процесом у Торонтському університететі, особливостями підготовки вчителів  у Канаді, взяла участь заходах, присвячених ювілею Тараса Шевченка, організованих владою Торонто та українською діаспорою провінції Онтаріо.

Участь у цьому науковому заході дала змогу налагодити цікаві наукові контакти, а також дала поштовх для осмислення того, що для  інтеграції у світовий науковий простір нам потрібно якнайшвидше долати мовні бар’єри, включатися у міжнародні грантові проекти, публікуватися у міжнародних виданнях.

Наші науковці