Меню

«

»

Науковці ДДПУ ім. Івана Франка взяли участь у ХІ Форумі молоді Дрогобиччини «Формування світогляду та поведінки молоді на сучасному етапі розвитку та становлення України»

У Дрогобичі стартував ХІ Форум молоді Дрогобиччини «Формування світогляду та поведінки молоді на сучасному етапі розвитку та становлення України». На форум приїхали півтори сотні молодіжних активістів з Дрогобиччини і області.
Учасників ХІ Молодіжного форуму привітав проректор з наукової роботи Дрогобицького державного педагогічного університету Микола Пантюк.
Зі словами поваги і настанов звернулися Голова Комісії у справах молоді СДЄ УГКЦ о.Олег Кекош, міський голова Тарас Кучма, депутати Львівської обласної ради Василь Масний та Андрій Ковч, начальник відділу молоді управління внутрішньої політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА Андрій Ковальский, заступник міського голови Дрогобича Олег Дукас, доктор соціологічних наук, професор Світалана Щудло та ін.. Модератором Форуму виступила начальник відділу сім’ї, молоді і туризму Олександра Пашко. Кожен з промовців говорив про провідну роль молоді у сучасному суспільно-політичному розвитку України.
Серед учасників форуму: семінаристи Дрогобицької духовної семінарії УГКЦ, Дрогобицька Станиця НСОУ ПЛАСТ, дрогобицька молодіжна організація «Батьківщина молода», МГО «Український молодіжний прорив» та ін.

nauk1 nauk2