Меню

«

»

Науково-практичний семінар

 

10 квітня на музично-педагогічному факультеті відбувся VIII Всеукраїнський науково-практичний семінар “Історія, теорія та практика музично-естетичного виховання”.

В рамках семінару було заплановано кілька творчих, наукових та навчально-методичних заходів. А саме: в корпусі музично-педагогічного факультету проведено презентацію навчально-методичного комплексу вчителя-методиста ЗОШ І-ІІІст. №4 Наталії Володимирівни Антоник на тему “Відео-сольфеджіо на основі українських народних мелодій”.

Наступною частиною семінару стала презентація пісенних збірок для дітей заслуженого діяча естрадного мистецтва Ігоря Білика під назвою “Квіти для матусі”. Виступ відбувся за участю лауреатів Всеукраїнського та Міжнародного конкурсів Яни Решко, Мирослави Самориги, Іванни Сікомас, та гостей з м.Мукачево – Вікторії Кривляк, Сашеньки Ціви, Дмитра Зийбера.

Завершальним в програмі прозвучав концерт “О музико, в мені твоє горіння. О музико, в мені полум’яній”. Виконавцями якого стали: випускниця магістратури, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів – Мар’яна Мазур (клас викл.Євгенії Шуневич, конц. Тамара Козій), випускниця магістратури – Яна Лензіон (клас доц. Людомира Філоненка) та Леся Блищак (клас викл. Юрія Чорного). Концертна програма складалася з творів українських та зарубіжних композиторів. Вступне слово та коментарі озвучила канд. пед. наук, доц. Світлана Дицьо.

 Доповідь Стець Г.В.Доповідь Стець Г.В. старшого викладача кафедри методики музичного виховання і диригування „Використання інформаційних технологій як одна з тенденцій розвитку методики музичного навчання”