Меню

«

»

Науково-практична конференція на тему: „Андрей Шептицький – подвижник Церкви і Народу”

3 листопада ц.р. у актовому залі головного корпусу університету відбулася науково-практична конференція на тему: «Андрей Шептицький – подвижник Церкви і Народу». Співорганізаторами конференції виступили: Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка та Самбірсько-Дрогобицька єпархія УГКЦ.

Розпочав конференцію капелан університету о. Олег Кекош. з представлення доповідачів. З вітальним словом звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Шаран.

Цікавими та змістовними стали доповіді почесних гостей: владики Ярослава (Приріза) – єпископа Самбірсько-Дрогобицького; о. доктора Андрія Чировського – директора Інституту східнохристиянських студій імені Митрополита Андрея Шептицького в Оттаві (Канада), головного редактора богословського журналу «Логос» (США); проф. Мирослава Савчина; доцентів Юрія Стецика, Ігора Смутка та Богдана Лазорака.

На завершення своєї доповіді владика Ярослав, користаючи з нагоди присутності на конференції, подарував проректору ікону Доброго Пастиря і додав, що кожен керуючий має бути Добрим господарем, який повинен «будувати на міцному фундаменті». Владика також висловив побажання, «щоб подібного роду конференції були поштовхом для нових досліджень особи і діяльності митрополита Андрея Шептицького».