Меню

«

»

Науковий семінар з нагоди 70-річчя проф. П. Штеґера

20-21 травня з ініціативи кафедри практики німецької мови в Інституті іноземних мов проведено науковий семінар „Становлення людини – становлення слова”, приурочений 70-річчю Петера Штеґера – доктора педагогічних наук, професора Інсбрукського університету, почесного доктора Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка.

У вітальних промовах директора інституту іноземних мов проф. Володимира Кеміня, завідувача кафедри практики німецької мови доц. Василя Лопушанського, завідувача кафедри мовної та міжкультурної комунікації доц. Оксани Павлішак, директора Австрійської бібліотеки доц. Ярослава Лопушанського акцентувалися спільні сторінки історії нашого університету та біографії ювіляра, котрий невтомно співпрацює з Франковим вузом ось уже майже 15 років. З урочистої нагоди доц. Василь Лопушанський презентував ювілейний збірник „Menschwerdung – Wortwerdung”, в якому вчені з Австрії, Німеччини, Польщі, Мексики, Уганди і різних куточків України вшанували Петера Штеґера своїми науковими розвідками. Від імені ректора університету проф. Володимир Кемінь вручив ювілярові Почесну грамоту за особливі заслуги у розвитку плідної співпраці та плеканні наукових і культурних зв’язків між Австрією та Україною.

У роботі семінару взяло участь понад 25 науковців і діячів культури, котрі обговорили актуальні проблеми педагогіки, лінгвістики, культурології та літературознавства, дотичні до багатогранної наукової, академічної й дипломатичної діяльності Ювіляра.