Меню

«

»

Міжуніверситетський круглий стіл „Англійська мова у ХХІ столітті”

Урочисте відкриття круглого столу

Урочисте відкриття круглого столу

8 квітня 2016 р.в інституті іноземних мов з нагоди відзначення Року англійської мови в Україні, відбувся Міжуніверситетський круглий стіл „Англійська мова у ХХІ ст.: спосіб мислення, професійної комунікації та діалогу культур” у форматі відеомосту між Національним університетом „Одеська юридична академія” та Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка. Організатором в Одесі виступила кафедра германських та романських мов НУ „ОЮА”, а у Дрогобичі – кафедра германських мов і перекладознавства та кафедра практики англійської мови.

В урочистому відкритті круглого столу з одеського боку взяли участь проректор з міжнародних зв’язків проф. В. Туляков, декан факультету міжнародно-правових відносин проф. С. Осауленко, завідувач кафедри германських та романських мов проф. Н. Петлюченко, в.о. завідувача кафедри іноземних мов доц. Ю. Юлінецька. У Дрогобичі учасників конференції вітали проректор з науково-педагогічної роботи доц. В. Шаран, академік Академії наук вищої школи України проф. М. Зимомря, завідувач кафедри германських мов і перекладознавства проф. О. Бабелюк.

До дискусії у рамках круглого столу долучилися понад 75 учасників з різних вишів України, де іноземна мова відіграє провідну роль у формуванні особистості молодого фахівця. Окрім власне організаторів, це і Міжнародний гуманітарний університет, Одеський національний університет імені І.І.Мечникова, Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, Київський національний лінгвістичний університет, Львівський національний університет ім. Івана Франка, Київський університет Бориса Грінченка та ін.

Учасники конференції

Учасники конференції