Меню

«

»

Міжнародний фестиваль арт-терапії

23–24 березня студенти та викладачі соціально-гуманітарного факультету стали учасниками V Міжнародного Фестивалю арт-терапії „АРТ-PRAKTIK”, який відбувся у Львові. Організатори фестивалю: Східноукраїнська асоціація арт-терапії і Всеукраїнська Тренінгова Компанія ОСНОВА а також психологічний центр „Be happy ”.

На фестивалі були присутні понад 30 професійних тренерів та 500 учасників зі всієї України. Арт-терапевтами були представлені: ізотерапія, лялькотетапія, терапія на піску, мандалотерапія, музична терапія, ігрова арт-терапія, фототерапія, ресурсна терапія, танцювальна терапія, тілесна арт-терапія, трансперсональна арт-терапія, казкотерапія. Окрім того президент Східноукраїнської асоціації арт-терапії Олена Тараріна сама проводила відкриті майстер-класи.

За підсумками фестивалю студентка 4 курсу Євгенія Турчак, як приз, отримала можливість безкоштовно навчатися на дистанційному базовому курсі „Теорія і практика арт-терапії” , студенти І – ІІ курсів – Малетич Оксана знижку на навчання в 3 тис. грн, а Дум’як Христина та Грабинський Андрій знижки в 1 тис. грн. Стецюцяк Соломія та Тетяна Лисак отримали право на безкоштовну консультацію у провідних арт-терапевтів України.

На фото справа наліво ст. викладач С. Волошин, доц. В. Стець зі студентами під час фестивалю

На фото справа наліво ст. викладач С. Волошин, доц. В. Стець зі студентами під час фестивалю