Меню

«

»

Міжнародний день здоров’я на біологічному факультеті

Виступ декана біологічного факультету, доцента Світлани Волошанської

Виступ декана біологічного факультету, доцента Світлани Волошанської

7 квітня 2016 року на кафедрі анатомії, фізіології та валеології біологічного факультету відбулося секційне засідання студентської наукової конференції «Валеологія», яке було приурочене Всесвітньому дню здоров’я та реалізації Міжнародного проекту «НІЗ (неінфекційні захворювання): профілактика та зміцнення здоров’я в Україні».

Львівщина є однією із семи пілотних областей, обраних бюро ВООЗ в Україні і Швейцарською Агенцією розвитку для реалізації довготермінованого просвітницького міжвідомчого проекту.

Секційне засідання конференції відкрила декан факультету та член робочої групи Проекту від Львівської області, доцент Світлана Волошанська, яка ознайомила присутніх з основними напрямками проекту.

Із доповідями виступили студенти біологічного факультету: Ольга Лозинська (гр.Б-51С), Тетяна Ваньо (гр. Б-51С), Христина Медвідь (гр. Б-51С), Дмитро Здендяк (гр. БХ-41Б) та Мар’яна Дмуховська (гр. БХ-31Б).

Учасники конференції переглянули презентації, присвячені аспектам функціонування заходів у протидії неінфекційних захворювань.