Меню

«

»

Міжнародна науково-практична конференція „Моделювання соціально-економічних процесів: регіональні та галузеві аспекти”

12 – 13 травня 2016 р. в актовій залі інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій проходила Міжнародна науково-практична конференція „Моделювання соціально-економічних процесів: регіональні та галузеві аспекти”, яка була організована кафедрою економічної кібернетики та інноватики. У заході також взяли участь делегація Дрезденського технічного університету (Німеччина) на чолі із відомим науковцем, почесним доктором нашого університету, професором Матіасом Крамером та делегація Академії полонійної в Ченстохові (Польша) на чолі із її ректором, почесним доктором нашого університету, професором Анджеєм Кринським.

Конференцію відкрила ректор професор Надія Скотна, яка наголосила на необхідності інтенсифікації процесу інтеграції науки, освіти та бізнесу. Учасників конференції привітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та директор інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій професор Василь Бойчук.

Пленарне засідання проходило під керівництвом завідувача кафедри економічної кібернетики та інноватики професора Богдана Кишакевича. Проблеми моделювання економіки, регіонального розвитку Дрогобиччини, еколого-економічного моделювання на пленарному й секційних засіданнях обговорювали провідні науковці НУ „Львівська політехніка”, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника,  ДВНЗ „Університет банківської справи”, Львівського національного університету імені Івана Франка, Запорізького національного університету.

У рамках конференції в міській раді відбулися зустрічі представників Дрезденського технічного університету та НУ „Львівська політехніка” із міським головою Тарасом Кучмою, на яких було запропоновано низку конкретних кроків щодо розширення співпраці між керівництвом міста і згаданими навчальним закладами.