Меню

«

»

Міжнародна наукова конференція

16-18 вересня 2014року у місті Жешуві відбулася міжнародна наукова конференція за програмою ЄС «Польща-Білорусія-Україна» на тему «Системи господарювання на прикордонних польсько-українських територіях», в якій взяли участь 20 викладачів біологічного факультету.
На цій конференції доповідачі поділилися результатами досліджень що проводилися в рамках міжнародного проекту «Інтеграція наукових середовищ польсько-української прикордонної території».
Організаторами зустрічі були доктор-інженер Ян Гонсьор та доцент Світлана Волошанська, які наголосили на важливості польсько-української співпраці. З української сторони з доповідями виступили доценти Г. Ковальчук, Л.Кропивницька, Т. Скробач, В. Філь, Т. Кавецький та інші.
Одночасно за час конференції відбулося знайомство із лабораторіями Воєводського інспекторату охорони навколишнього середовища у місті Жешуві, роботою колективу науково-дослідної селекційної станції з вирощування різних сортів бобових та злакових культур та природного національного парку Розточчя, та ін.
У рамках культурної програми учасники відвідали історичні та культурні пам’ятки старих міст Замосця і Жешува, що вразили нас численними мальовничими храмами, костелами та замками.
Ми щиро вдячні нашим партнерам з Польщі — доктору-інженеру Яну Гонсьору та Бернадеті Альварес за організацію цікавої, насиченої програми конференції та підтримку польсько-українських міжнародних відносин.