Меню

«

»

Лист-подяка бельгійських партнерів за співчуття та підтримку

Дорогі друзі!

Дякую за Ваші добрі слова солідарності і співчуття! Я це щиро ціную! Ми отримали також зворушливі слова підтримки від інших українських друзів. Бельгія знаходиться в дуже глибокому шоці!

Ми ведемо війну з тероризмом і сліпою ненавистю! Це робота сирійських солдатів для IS, котрі вбивають невинних людей задля режиму, який не має нічого спільного з релігією, хоча вони називають всіх тих, хто не є мусульманами – невіруючі. 35 невинних людей загинули і понад 200 отримали важкі поранення – страшна статистика. Дуже важко ідентифікувати, оскільки постраждали люди близько 40 різних національностей. Є дуже сумні історії, такі як: сім’я, де батько вижив з маленьким дитям, а мати була вбита, батьки, які вже 2 дні не мають новин про своїх дітей, і т.д. Це глибоко нас вразило. Особливо, якщо ви знаєте, найстрашнішим є те, що терористи використовували саморобні бомби із цвяхами. Хірурги (беруть участь 15 лікарень) говорять про травми, які є настільки важкими, що багато постраждалих втратили кінцівки або були ампутовані. У цьому випадку вони постраждали не тільки психологічно, але й фізично, – на все життя.

Не тільки зовнішній вигляд Бельгії сильно змінився, але є і величезні економічні наслідки, – бюджет країни постраждав на 2 млрд євро!!!

Christian Beeсk

(Неприбуткова організація «Орадеа» (м. Лір, Бельгія))

sc1